Dzień dobry,

Od dzisiaj powinny być widoczne dla Państwa wyniki Kangura. Aby je pobrać należy zalogować się na konto szkoły na stronie: kangur-mat.pl. Wyniki należy przekazać uczniom. (Nie mam 100% informacji dot. widoczności wyników na kontach uczniowskich na dzwonek.pl. Wiem tylko, że mogą tam sprawdzić przesłane przez siebie odpowiedzi.)
W wynikach nie ma imienia i nazwiska ucznia, tylko login do dzwonek pl, np. GDAA_001. W związku z tym nie mogę Państwa wspomóc z wydrukiem nazwisk na dyplomach - będą to musieli Państwo zrobić samodzielnie.
 
Upominki za uczestnictwo (dla każdego zgłoszonego ucznia), dyplomy dla uczniów, nagrody oraz dyplomy i upominki dla nauczycieli będą do odbioru na początku przyszłego tygodnia. Powinni Państwo na dniach otrzymać wiadomość od koordynatora w danym rejonie.
UWAGA!! Jeśli szkoła nie wzięła udziału w konkursie ze względu na jego formę - upominki dla uczniów i tak im się należą. Dyplom i upominek dla nauczyciela także.
 
Przypominam, że nie muszą Państwo odbierać paczek osobiście. Może to zrobić dowolny pracownik szkoły. Czytelnie się podpisując na liście.
 
Gdańsk odbiory: poniedziałek 22.06 (kody GDA..., GDB..., GDC...), wtorek 23.06 (kody GDD..., GDE..., GDF...). Godziny: 8.00 - 18.00. Ze względu na bardzo dużą liczbę osób zmuszona jestem narzucić dni odbioru ze względu na kody. (Jeśli jednak ktoś bardzo potrzebuje przyjść w ten drugi dzień - proszę o informację.) Proszę o ostrożność na schodach. W pomieszczeniu mogą przebywać tylko 2 osoby jednocześnie. Proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Jeśli nastąpią jakieś przesunięcia (czekam jeszcze na dodatkowe dyplomy i nagrody), to będę informowała Państwa.