Szanowni Państwo,

Od roku szkolnego 2016/2017 mamy dwie bardzo istotne zmiany w organizacji konkursu Kangur.

1 – Wraz z ze skanem dowodu wpłaty prosimy przesłać ZGODĘ DYREKTORA SZKOŁY na udział w konkursie. Zgoda jest do pobrania z konta szkoły (plik PDF).

2 – Od bieżącego roku szkolnego zbieramy pisemne OŚWIADCZENIA RODZICÓW na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych osobowych . Należy przechowywać je w szkole do końca roku szkolnego.

Szczegółowa instrukcja dla Koordynatorów szkolnych jest dostępna tutaj: https://www.kangur-mat.pl/dokumenty/instrukcja_koordynatora.pdf.

 

 

Od roku szkolnego 2014/2015 mamy dwie bardzo istotne zmiany w organizacji konkursu Kangur.

1 – Data zgłoszenia podana na naszej stronie jest datą ostateczną – nie będzie możliwości dopisania uczniów po danym terminie!

2 – Ze względów na zmianę maszyny do sprawdzania testów nastąpi zmiana karty odpowiedzi. Będzie to czarno-biała kartka formatu A4 o grubości kartki ksero, zadrukowana jednostronnie.  Przykład wypełnionej karty jest na stronie: http://www.kangur-mat.pl/zasady.php#karta_odpowiedzi. Od tego roku będą mogli Państwo, po zalogowaniu się do systemu, wydrukować karty odpowiedzi samodzielnie.

Ważne jest by zapisali Państwo plik na dysku – nie należy otwierać go w przeglądarce internetowej oraz w opcjach wydruku należy zwrócić uwagę by rozmiar był rzeczywisty - oryginalny (ew. 100%).